download-3.jpg

Acil Birim ve Bekleme Odaları

Hastalık ve Rahatsızlık Riskini Azaltın

Hastaları ve personeli tedavi edilmemiş virüs ve hastalık taşıyıcılarından koruyun.

xl_Pollen_Icon_GREY.png

Polen, küf sporları ve toz gibi alerjenleri azaltır

xl_Bacteria_Icon_GREY.png

Antibiyotik dirençli MRSA, TB ve C.diff gibi bakterileri yok eder

xl_Virus_Icon_GREY.png

Norovirüs, influenza gibi virüslerin bulaşmasını önler

Acil ve Bekleme Odalarındaki Patojenleri & Kirleticileri Yok Edin

Çoğunlukla kapalı ve kötü havalandırılan acil servisler ve bekleme odaları, bağışıklığı düşük ve enfeksiyöz hastaların yoğun olması ile karakterizedir. Bu nedenle enfeksiyon riski en yüksek olan bölgelerdendir. Bu ortam sadece bulaşıcı hastalıkların sağlık personeline ve diğer hastalara yayılma riskini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda tedaviyle ilişkili yeni enfeksiyonların bulaşma olasılığını da artırır.

Hava Dezenfektasyon Teknolojisi

Novaerus plazma teknolojisi oldukça güçlü etkinliğinin yanı sıra, insan sağlığına zararlı yan ürünler olmadan, özellikle çocuklar, yaşlılar ve hastaların kullanımı için ideal ve güvenlidir. Novaerus taşınabilir üniteleri kullanım kolaylığının yanında oldukça az bakım gerektirir, hızlı ve sürekli enfeksiyon kontrolü, koku ve partikül azaltmak için oldukça idealdir.

xl_Novaerus-1050.png
Noverus800900.png
xl_Novaerus-200.png

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun

Ameliyathanelerin enfekte edici salgınlardan tamamen korunduğundan emin olun. Novaerus hava temizleme cihazı medikal sınıf taşınabilir üniteleri tesisinizi bulaşıcı hastalık ve salgınlardan korur.

Slider5.jpg

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun.

Hastanenizin çalışma ortamını Novaerus patentli ultra düşük enerjili plazma nano strike teknolojiye sahip hava temizleme cihazı ile nasıl daha güvenli hale getirip, en ideal ortamı nasıl koruyup düzenleyebileceğiniz ile ilgili bilgi edinin.