download-12.jpg

Ameliyathaneler

Cerrahi Alan Enfeksiyonları Riskini Azaltın

Hassas hastaları ikincil akciğer enfeksiyonlarından koruyun ve tıbbi prosedürlerden kaynaklanan kokuları azaltın.

Lazer sebepli ve cerrahi dumandan kaynaklı kokuyu azaltır

Havadaki partikül maddelerini azaltır

Havadaki bakteri ve virüsleri DNA bozumu ile yok eder

Cerrahi operasyonların gerçekleştirildiği alanlardan kaynaklı enfeksiyonlarda (SSI) başlıca neden; operasyon esnasında yapılan insizyonlardan giren bakterilerdir. Her yıl SSI kaynaklı 90.000’den fazla ölüm gerçekleşmekle berber bunların %50’sinin önlenebilir olduğu tahmin edilmektedir. SSI’nın ana bulaş nedenlerinden biri, ameliyathane personeli tarafından ortama solunum yoluyla salınan paçaçıklardır. Küçük mikroorganizmalar ve virüsler kelimenin tam anlamı ile bu parçacıklara “tutunur”, açık yaralar yada soluma yolu ile hastalık yada enfeksiyona yol açarlar.

Hava Dezenfektasyon Teknolojisi

Novaerus plazma teknolojisi oldukça güçlü etkinliğinin yanı sıra, insan sağlığına zararlı yan ürünler olmadan, özellikle çocuklar, yaşlılar ve hastaların kullanımı için ideal ve güvenlidir. Novaerus taşınabilir üniteleri kullanım kolaylığının yanında oldukça az bakım gerektirir, hızlı ve sürekli enfeksiyon kontrolü, koku ve partikül azaltmak için oldukça idealdir.

Temiz Hava ile Enfeksiyon Döngüsünü Kontrol Edin

Ameliyathanelerin enfekte edici salgınlardan tamamen korunduğundan emin olun. Novaerus  medikal sınıf taşınabilir üniteleri tesisinizi bulaşıcı hastalık ve salgınlardan korur.

Hastaneniz

koruma altında mi?

Hastanenizin çalışma ortamını Novaerus patentli ultra düşük enerjili plazma nano strike teknolojiye sahip hava temizleme cihazı ile nasıl daha güvenli hale getirip, en ideal ortamı nasıl koruyup düzenleyebileceğiniz ile ilgili bilgi edinin.

Site

Kurumsal

Sosyal

İletişim

Partner

ozkanlarlogo.png
atalix.png
Otep.png
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

2021 © Novaerus™ Türkiye

Tasarım

Ad_Logo.png