download-4.jpg

Genel Hasta Odaları

Salgın & Enfeksiyon Riskini Azaltır

Sağlık personeli ve ziyaretçi trafiğinin yüksek olduğu hasta odalarında karşılaşılabilecek enfeksiyon & salgın risklerini önleyin

xl_Bacteria_Icon_GREY.png

Daha temiz eller, yüzeyler ve hava için hava kaynaklı bakterileri temizler

xl_Dust_Icon_GREY.png

Ziyaretçiler tarafından getirilen mikropları taşıyan minik partikülleri arındırır.

xl_Odor_Icon_GREY.png

Hastaları ve sağlık personelini rahatsız eden kokuları etkisiz hale getirir.

Çok Yataklı Hasta Odalarında Hava Kaynaklı Patojen ve Çevresel

Kirleticileri Yok Edin

Çok yataklı servislerde birden fazla hasta aynı odada bulunmaktadır, hastalardan birisinde bulunan enfeksiyonun hava akımı ile diğer hastalara bulaşma riski tek yataklı hasta odalarına göre birkaç daha yüksek olabilir. Öyle ki, bulaşı önlemek için hastalar titizlikle hijyen kurallarına uysalar dahi havaya yayılan patojenler ve bu patojenlerin yüzeyleri de kirletmesi sebebi ile enfeksiyon hastalara ve sağlık personellerine yayılabilir.

Hava Dezenfektasyon Teknolojisi

Novaerus plazma teknolojisi oldukça güçlü etkinliğinin yanı sıra, insan sağlığına zararlı yan ürünler olmadan, özellikle çocuklar, yaşlılar ve hastaların kullanımı için ideal ve güvenlidir. Novaerus taşınabilir üniteleri kullanım kolaylığının yanında oldukça az bakım gerektirir, hızlı ve sürekli enfeksiyon kontrolü, koku ve partikül azaltmak için oldukça idealdir.

xl_Novaerus-1050.png
Noverus800900.png
xl_Novaerus-200.png

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun

Ameliyathanelerin enfekte edici salgınlardan tamamen korunduğundan emin olun. Novaerus medikal sınıf taşınabilir üniteleri tesisinizi bulaşıcı hastalık ve salgınlardan korur.

Slider5.jpg

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun.

Hastanenizin çalışma ortamını Novaerus patentli ultra düşük enerjili plazma nano strike teknolojiye sahip hava temizleme cihazı ile nasıl daha güvenli hale getirip, en ideal ortamı nasıl koruyup düzenleyebileceğiniz ile ilgili bilgi edinin.