11.jpg

Hakkımızda

Özkanlar ekibi olarak Medikal-Estetik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için teknik servis, eğitim ve satış departmanlarımız sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolardan oluşmaktadır.

Hakkımızda

Misyonumuz

Özkanlar Tıbbi ve Estetik Teknolojileri A.Ş. olarak 35 yıldır kazandığımız tecrübemizi; dünyada gelişen sektörel yenilikleri ülkemizin tıbbi ve estetik sektörüne, gelişmiş ülkeler ile aynı zamanda kazandırmak amacıyla kullanıyoruz. Bunun için ar-ge çalışmalarımıza paralel olarak konularında uzman danışman kadrolarımızla, sektörünün beklentilerine cevap verecek yenilikleri belirliyor, bu yenilikler hususunda öncü kuruluş olma geleneğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

İnsanlık olarak zorlu süreçlerden geçtiğimiz son günlerde, havanın insan sağlığını koruma ve iyileştirmede ki önemini daha fazla fark ettik. Özkanlar A.Ş olarak dünya çapında yaptığımız detaylı ve titz çalışmalar sonucunda, Novaerus patentli plazma teknolojisinin hava dezenfeksiyonu konusunda ki klinik ve bilimsel olarak kanıtlanmış etkinliği ve güvenilirliği, Türk insanına her zaman en iyisini sunma hedefimizi gerçekleştirmemize sebep oldu.  

Novaerus patentli plazma teknolojisi, benzerlerinden çok daha ileri bir teknoloji ve etkinlik ile her türlü patojene (bakteri, mantar, virüs) ve kirleticiye (VOC, polen vs..) karşı yüksek etkinlik göstermektedir. İster kişisel, ister kurumsal mekanlarda sağlık üzerinde ki olumlu etkisi ile performansı artırıp daha iyi bir yaşam için en iyi koşulları yaratmanıza yardımcı olacaktır.

 

Hakkımızda

Özkanlar Tıbbi ve Estetik Teknolojileri A.Ş, tıbbi estetik sektöründe 35 yıllık deneyim ve tecrübenin ürünü olarak kurulmuştur. En büyük sermayesi tecrübe, sektörel bilgi birikimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesidir.