download-2.jpg

İn Vitro Fetilizasyon Laboratuvarları

Embriyotik gelişimi destekleyin

IVF başarısındaki dalgalanmaları önlemek için VOC'leri güvenli ve nazikçe azaltın

xl_VOCs_Icon_GREY.png

VOC ları yüzeye yerleşmeden ortadan kaldırır

xl_Dust_Icon_GREY.png

Taşınabilir yüksek performanslı HEPA filtreme ve HVAC sistemlerine göre daha etkili

xl_Bacteria_Icon_GREY.png

Kimyasal kullanmadan hava kaynaklı bakterileri yok eder

İn Vitro Fertilizasyon Laboratuvarınızda ki Hava Kaynaklı Kirleticileri Yok Edin

Tüp bebek laboratuvarları katı laboratuvar uygulamalarını takip etse dahi havada ki patojenler embriyonik gelişimi olumsuz etkileyebilir. VOC'ler, mikroplar gibi iç mekan kirleticileri ve yol çalışması, trafik, inşaat ve böcek öldürücülerden kaynaklanan dış hava kirliliği, IVF başarısında düzensizliklere yol açabilir. Hava kaynaklı bu kirleticiler yüzeylere yerleşebilir ve kırılgan embriyoların kültürlendiği sulu çözeltilere ve yağ katmanlarında çözünebilir.

Hava Dezenfektasyon Teknolojisi

Novaerus plazma teknolojisi oldukça güçlü etkinliğinin yanı sıra, insan sağlığına zararlı yan ürünler olmadan, özellikle çocuklar, yaşlılar ve hastaların kullanımı için ideal ve güvenlidir. Novaerus taşınabilir üniteleri kullanım kolaylığının yanında oldukça az bakım gerektirir, hızlı ve sürekli enfeksiyon kontrolü, koku ve partikül azaltmak için oldukça idealdir.

xl_Novaerus-1050.png
Noverus800900.png
xl_Novaerus-200.png

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun

Ameliyathanelerin enfekte edici salgınlardan tamamen korunduğundan emin olun. Novaerus medikal sınıf taşınabilir üniteleri tesisinizi bulaşıcı hastalık ve salgınlardan korur.

Slider5.jpg

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun.

Hastanenizin çalışma ortamını Novaerus patentli ultra düşük enerjili plazma nano strike teknolojiye sahip hava temizleme cihazı ile nasıl daha güvenli hale getirip, en ideal ortamı nasıl koruyup düzenleyebileceğiniz ile ilgili bilgi edinin.