download-2.jpg

İn Vitro Fetilizasyon Laboratuvarları

Embriyotik gelişimi destekleyin

IVF başarısındaki dalgalanmaları önlemek için VOC'leri güvenli ve nazikçe azaltın

VOC ları yüzeye yerleşmeden ortadan kaldırır

Taşınabilir yüksek performanslı HEPA filtreme ve HVAC sistemlerine göre daha etkili

Kimyasal kullanmadan hava kaynaklı bakterileri yok eder

İn Vitro Fertilizasyon Laboratuvarınızda ki Hava Kaynaklı Kirleticileri Yok Edin

Tüp bebek laboratuvarları katı laboratuvar uygulamalarını takip etse dahi havada ki patojenler embriyonik gelişimi olumsuz etkileyebilir. VOC'ler, mikroplar gibi iç mekan kirleticileri ve yol çalışması, trafik, inşaat ve böcek öldürücülerden kaynaklanan dış hava kirliliği, IVF başarısında düzensizliklere yol açabilir. Hava kaynaklı bu kirleticiler yüzeylere yerleşebilir ve kırılgan embriyoların kültürlendiği sulu çözeltilere ve yağ katmanlarında çözünebilir.

Hava Dezenfektasyon Teknolojisi

Novaerus plazma teknolojisi oldukça güçlü etkinliğinin yanı sıra, insan sağlığına zararlı yan ürünler olmadan, özellikle çocuklar, yaşlılar ve hastaların kullanımı için ideal ve güvenlidir. Novaerus taşınabilir üniteleri kullanım kolaylığının yanında oldukça az bakım gerektirir, hızlı ve sürekli enfeksiyon kontrolü, koku ve partikül azaltmak için oldukça idealdir.

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun

Ameliyathanelerin enfekte edici salgınlardan tamamen korunduğundan emin olun. Novaerus medikal sınıf taşınabilir üniteleri tesisinizi bulaşıcı hastalık ve salgınlardan korur.

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun.

Hastanenizin çalışma ortamını Novaerus patentli ultra düşük enerjili plazma nano strike teknolojiye sahip hava temizleme cihazı ile nasıl daha güvenli hale getirip, en ideal ortamı nasıl koruyup düzenleyebileceğiniz ile ilgili bilgi edinin.

Site

Kurumsal

Sosyal

İletişim

Partner

ozkanlarlogo.png
atalix.png
Otep.png
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

2021 © Novaerus™ Türkiye

Tasarım

Ad_Logo.png