download-11.jpg

Okullar ve Kreşler

Hastalık & Devamsızlık Riskini azaltır

İdeal iç ortam hava kalitesi ile öğrencileri ve personeli sağlıklı tutun ve eğitime devam edin

xl_Virus_Icon_GREY.png

İnfluenza ve koronavirüs gibi viral salgınları azaltır.

xl_Pollen_Icon_GREY.png

Polen, küf sporları ve toz gibi alerjenleri azaltır

xl_VOCs_Icon_GREY.png

Mobilya, boya ve temizlik kimyasalları ile yayılan VOC'leri ortadan kaldırır

Okul ve Çocuk Bakım Evinizden Hava Kaynaklı Patojenleri & Çevresel Kirleri Yok Edin

Sınıflar ve çocuk bakım evleri gibi küçük alanlarda bulunan çocuklar arasında enfeksiyonlar hızla yayılır. Çocuklar vücut ağırlıklarına göre yetişkinlerden daha fazla oksijen soluduklarından hava kaynaklı patojenlere daha çok maruz kalırlar. Bir çok okul ve çocuk bakım merkezlerinde yüzey temizleme ve el yıkama gibi hijyen kurallarına uyulurken, süresiz olarak havada asılı kalabilen patojenleri yok etmek için herhangi bir hijyen prosedür yoktur.

Hava Dezenfektasyon Teknolojisi

Novaerus plazma teknolojisi oldukça güçlü etkinliğinin yanı sıra, insan sağlığına zararlı yan ürünler olmadan, özellikle çocuklar, yaşlılar ve hastaların kullanımı için ideal ve güvenlidir. Novaerus taşınabilir üniteleri kullanım kolaylığının yanında oldukça az bakım gerektirir, hızlı ve sürekli enfeksiyon kontrolü, koku ve partikül azaltmak için oldukça idealdir.

xl_Novaerus-1050.png
Noverus800900.png
xl_Novaerus-200.png

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun

Ameliyathanelerin enfekte edici salgınlardan tamamen korunduğundan emin olun. Novaerus medikal sınıf taşınabilir üniteleri tesisinizi bulaşıcı hastalık ve salgınlardan korur.

Slider5.jpg

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun.

Hastanenizin çalışma ortamını Novaerus patentli ultra düşük enerjili plazma nano strike teknolojiye sahip hava temizleme cihazı ile nasıl daha güvenli hale getirip, en ideal ortamı nasıl koruyup düzenleyebileceğiniz ile ilgili bilgi edinin.