Eczaneler için Hava Dezenfektan Makinesinin Önemi

2020 yılında pandemi olarak ilan edilen Covid-19 salgını sonrasında en yoğun çalışan sektörlerden biri de eczanelerdir. Eczanelerin sterilizasyonu sadece salgın sürecinde değil, hasta veya potansiyel hastaların sürekli ziyaret etmesi sebebiyle çalışan ve insan sağlığı için her zaman hayati önem taşımaktadır. Dolayısıyla eczaneler için en önemli kural eksiksiz bir dezenfeksiyondur.


Laboratuvar testleri ile kanıtlanmış plazma teknolojili hava temizleme cihazı Novaerus ile eczanelerin iç mekan ortamının dezenfeksiyonu sağlanmalıdır. Eczanelerin sterilize işleminde geleneksel kimyasal temizleyicilerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Bu kimyasallar kalıntı riski sebebiyle daha büyük sağlık problemleri doğurabilmektedir.

Plazma teknolojisi diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre hiçbir kalıntı bırakmaz ve sterilizasyonda en yüksek etkidedir. Geniş alan, kapalı alan fark etmeksizin tüm alanlarda yüksek oranda koruma sağlamaktadır.


Plazma teknolojisi ile dezenfeksiyon; özellikle eczanelerin sterilizasyonunda en etkili dezenfektan olması dolayısıyla, hastalık bulaşma riskini en aza indirir. Novaerus, herhangi bir kimyasal kalıntı ve atık yaratmaksızın havayı temizleyerek daha güvenli bir ortam sunmaktadır.


Koronavirüs dahil olmak üzere tüm virüs, bakteri, küf ve miteler üzerinde tam etki sağlayan antibakteriyel hava temizleme sistemi Novaerus’u eczaneniz için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Novaerus ile ilgili sorularını bizlere Instagram (@novaerusturkiye) aracılığıyla iletebilir, uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

2 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör