Hava Temizleme Cihazları Corona Virüsü Öldürür mü?

Birçok kişinin aklında “Hava temizleme makinesi ile hava dezenfekte makinesi arasında ne fark var?” sorusu bulunmaktadır. Aslında bu cihazların isimlerinden de işlevleri bellidir. Hava temizleme makineleri bulundukları ortamdaki havayı temizler. Hava dezenfekte makineleri ise ortam havasını dezenfekte eder.


Hava temizleme makineleri ortam havasını temizler, bir nevi sirkülasyon oluşturur. Ancak havada bulunan virüs ve bakteri gibi canlılara etkisi olmaz. Ortam havasındaki kötü kokuyu yok eder. Hava dezenfekte makineleri, ortamdaki tüm zararlı bakteri ve virüslere doğrudan etki ederek ortadan kaldırır. Ortam havasını tazeler.


Bu soru kafasını karıştıran okuyucularımız için bizim önerimiz hava dezenfekte makineleridir. Ortam havasını değiştirmek için camları açabilir, klima kullanabilirsiniz. Ancak bu yöntemler ortamdaki virüs ve bakterilere etki etmeyecektir. Hava dezenfekte makinesi edindiğiniz takdirde ortamını zararlı canlılardan arındırır ve kendinizi, sevdiklerini bu cihazlarla koruyabilirsiniz.

Hava dezenfekte makinelerindeki plazma teknolojisi ise, bakteri ve virüslerin DNA’larını bozunuma uğratarak ortadan kaldırır. Plazma teknolojisi sayesinde hücreler muhafaza edilmez ve dolayısıyla hücrenin bir kez daha bulaşıcı olarak yaşayabilir hale gelmesini engeller. Plazma teknolojisine sahip Novaerus, ultra düşük enerji kullanır. Ortamdaki virüsleri ve bakterileri yok etmede %100 etkili olduğu kanıtlanmıştır.


Novaerus hava dezenfektanı, havadaki insan sağlığına zararlı olan tüm virüs ve bakterileri yok eder. Filtreli olan dezenfeksiyon cihazlarının aksine Novaerus, hücrelerin DNA’larını zedeleyerek virüsleri öldürür. Hava dezenfektanı kullanmanız sizi ve sevdiklerinizi virüslere karşı korumaya yardımcı olur. Novaerus ise sizi ve sevdiklerinizi virüse karşı korur!

33 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör