Hava Temizleme Makinesi mi? Hava Dezenfekte Makinesi mi?

Evine hava temizliği kategorisinde bir ürün almak isteyen birçok kişinin aklında “Hava temizleme makinesi ile hava dezenfekte makinesi arasında ne fark var?” sorusu oluşuyor. Aslında isimlerinden de işlevleri belli. Hava temizleme makineleri bulundukları ortamdaki havayı temizler. Hava dezenfekte makineleri ise ortam havasını dezenfekte eder.


Hava temizleme makineleri ortam havasını temizler, bir nevi sirkülasyon oluşturur. Ancak havada bulunan virüs ve bakteri gibi canlılara etkisi olmaz. Ortam havasındaki kötü kokuyu yok eder. Hava dezenfekte makineleri, ortamdaki tüm zararlı bakteri ve virüslere doğrudan etki ederek ortadan kaldırır. Ortam havasını tazeler.

Bu soru kafasını karıştıran okuyucularımız için bizim önerimiz hava dezenfekte makineleridir. Ortam havasını değiştirmek için camları açabilir, klima kullanabilirsiniz. Ancak bu yöntemler ortamdaki virüs ve bakterilere etki etmeyecektir. Hava dezenfekte makinesi edindiğiniz takdirde ortamını zararlı canlılardan arındırır ve kendinizi, sevdiklerini bu cihazlarla koruyabilirsiniz.


Hava dezenfekte cihazları arasında gerekli testlerden ve araştırmalardan geçmiş ve bakterileri %99.9 yok etme oranına sahip olan tek cihaz Novaerus’tur. Novaerus’u evinizde, ofisinizde ve aklınıza gelebilecek her yerde güvenle kullanabilirsiniz.

5 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör