Havanız Ne Kadar Güvenli?

Açık alanlarda havanın sürekli olarak kendini temizlemesi oldukça sağlıklı bir durumdur. Her ne kadar karbon ayak izimiz nedeniyle dünyadaki oksijen sayısında azalma olduğu kanıtlansa da, hala yeşil olan birkaç alanımız sayesinde oksijen sürekli tazelenmektedir. Ancak kapalı alanlar için durum maalesef böyle değildir ve camları açarak da içeriye hava girmesini sağlayamazsınız!


Kapalı alanlarda hava sirkülasyonu olması için karşılıklı açılan camlar içeriye temiz hava girmesini sağlar, evet. Fakat bu giren temiz hava, ortamdaki bakterileri ve virüsleri öldürmez. Hatta dış ortamdaki havadan gelen virüs ve bakterileri kapalı ortamınıza taşır.

Hava temizleme makineleri ise ortam havasını temizler yani bir nevi sirkülasyon oluşturur. Ancak havada bulunan virüs ve bakteri gibi canlılara etkisi olmaz. Ancak Novaerus gibi hava dezenfekte makineleri, ortamdaki tüm zararlı bakteri ve virüslere doğrudan etki ederek ortadan kaldırır. Ortam havasını tazeler.


Plazma teknolojisi ile çalışması ve filtresiz olması, bakterileri ve virüsleri ortamdan yok etmeye odaklı çalışır. Birçok ortamda ve farklı deneylere tabii tutulan Novaerus, Sars-Cov-19 üzerinde de etkisinin %99.9 olduğunu kanıtlamıştır! Hava dezenfeksiyon cihazı seçerken markaların size söylediklerine değil, bilimsel araştırmaların ve güvenilir bilim merkezlerinin cihaz hakkında sunduğu belgelere bakmanız en iyi dezenfektan cihazını edinmenize yardımcı olacaktır.

2 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör