Havanızı Dezenfekte Ederek Virüsleri Öldürün!

Virüs ve bakteriler hayatımızın her alanında bulunur. Evimizde, ofisimizde, otellerde ve açık alanlar da dahil olmak üzere yaşadığımız her alanda virüs ve bakterilerle karşı karşıyayız. Bakterileri ve virüsleri yok etmek için birçok cihaz bulunmaktadır.


Filtreli/hepa filtreli cihazlarda bakteri ve mikroplar tekrar tekrar yaşama alanı kazanmaya çalışır. Bunun nedeni, cihazların bakterileri öldürmemesi ve doğrudan filtreye hapsetmesidir. Yani bu cihazlar ile ortamdaki virüsleri yok etmiş değil, filtreye tutundurmuş olursunuz. Dolayısıyla filtre temizliği esnasında ise yeniden yaşama alanı kazanmaları yüksek ihtimal olur.

Plazma teknolojisi ise, bakteri ve virüslerin DNA’larını bozunuma uğratarak ortadan kaldırır. Plazma teknolojisi sayesinde hücreler muhafaza edilmez ve dolayısıyla hücrenin bir kez daha bulaşıcı olarak yaşayabilir hale gelmesini engeller. Plazma teknolojisine sahip Novaerus, ultra düşük enerji kullanır. Ortamdaki virüsleri ve bakterileri yok etmede %100 etkili olduğu kanıtlanmıştır.


Novaerus hava dezenfektanı, havadaki insan sağlığına zararlı olan tüm virüs ve bakterileri yok eder. Filtreli olan dezenfeksiyon cihazlarının aksine Novaerus, hücrelerin DNA’larını zedeleyerek virüsleri öldürür. Hava dezenfektanı kullanmanız sizi ve sevdiklerinizi virüslere karşı korumaya yardımcı olur. Novaerus ise sizi ve sevdiklerinizi virüse karşı korur!

7 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör