Kapalı Alanlarda Hava Temizliğine Dikkat!

Açık alanlarda havanın sürekli olarak kendini temizlemesi oldukça sağlıklı bir durumdur. Her ne kadar karbon yak izimiz sebebiyle dünyadaki oksijen sayısında azalma olduğu kanıtlansa da, hala yeşil olan birkaç alanımız sayesinde oksijen sürekli tazelenmektedir. Ancak kapalı alanlar için durum maalesef böyle değildir ve camları açarak da içeriye hava girmesini sağlayamazsınız!


Kapalı alanlarda hava sirkülasyonu olması için karşılıklı açılan camlar ve havalar içeriye temiz hava girmesini sağlar, evet. Fakat bu giren temiz hava, ortamdaki bakterileri ve virüsleri öldürmez. Hatta dış ortamdaki havadan gelen virüs ve bakterileri kapalı ortamınıza taşır.

Dolayısıyla kapalı ortamdaki havanın dezenfeksiyonunu sağlamak aslında o kadar da basit değildir… Özellikle insan temasının çokça bulunduğu alanlar için süreklilik gerektiren önlemler alınmalıdır. Nano Strike teknolojisi ile hava dezenfeksiyonu sağlaması için oluşturulan Novaerus, kapalı alanlardaki kanıtlanmış en iyi hava dezenfektan cihazıdır.


Plazma teknolojisi ile çalışması ve filtresiz olması, bakterileri ve virüsleri ortamdan yok etmeye odaklı çalışır. Birçok ortamda ve farklı deneylere tabii tutulan Novaerus, Sars-Cov-19 üzerinde de etkisinin %99.9 olduğunu kanıtlamıştır! Hava dezenfeksiyon cihazı seçerken markaların size söylediklerine değil, bilimsel araştırmaların ve güvenilir bilim merkezlerinin cihaz hakkında sunduğu belgelere bakmanız en iyi dezenfektan cihazını edinmenize yardımcı olacaktır.

8 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör