Kreşler için Hava Dezenfektan Makinesinin Önemi

Kreşler, özellikle çalışan ebeveynlerin çocuklarını tamamen güvenerek emanet ettiği ortamlardır. Okul öncesi çocukların sosyalliği ve gelişimi için en önemli olan ortamlardan biri olan kreşlerde, hava akışının ve ortamın sterilizasyonu en az öğretilen yetiler kadar önemlidir. Kreşlerin steril olması, herhangi bir salgın durumunda (grip vb.) çocuğunuzun sağlığını korumasına yardımcı olacak en önemli etkendir.


Kreş içinde sadece çocuklar ve öğretmenler var gibi gözükse de, yemekhane alanında ve kreş giriş çıkışlarında birçok kişinin kullanımı söz konusudur. Buradaki kişi sayısının fazlalığı nedeniyle sterilizasyon ve yemekhanelerdeki koku problem yaratabilmektedir. Birçok hastalık hava yolu ile çocuğunuza bulaşabilir ya da taşıyıcı olarak evlere getirebilir ve hastalık sizlere bulaşabilir. Dolayısıyla çocukların bulunduğu ortamların hava temizliği, ortam temizliği fazlasıyla önem taşır. Laboratuvar testleri ile kanıtlanmış en yüksek etkili hava dezenfektan makinesi Novaerus, hava yolu ile bulaşabilecek birçok hastalığın önüne geçebilir. Novaerus virüs ve bakteri karşıtı olmasının yanı sıra ortamdaki kötü kokuları da giderecektir.

Novaerus’un kreşler için öncelikli kullanım alanları:


*Sınıflar

*Uyku alanları

*Kreş giriş-çıkış alanı

*Oyuncaklar

*Soyunma kabinleri

*Yemekhaneler

*Ayakkabılıklar

*Koridorlar

*Lavabo ve Tuvaletler


Novaerus olarak, çocuklarınızı kreşe yazdıracaksanız, kreşin dezenfekte yöntemlerini öğrenmenizi tavsiye ederiz. Virüs ve bakteri engelleyici Novaerus’un kullanıldığı kreşlerde çocuklarınızın diğer dezenfekte yöntemlerine göre daha fazla korunduğunu bilmenizi isteriz. Akıllı hava temizleyici Novaerus, hava kalitesi ölçümü sayesinde ortamdaki oksijen seviyesini ayarlayarak çocuklarınız için daha sağlıklı nefes sunar.

3 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör