Neden Hava Dezenfektanı Kullanmalıyım?

Birçok kişi sadece maske ve el dezenfektanları kullanarak virüslerin önüne geçtiğini düşündüğü bu dönemde, bunun tam olarak koruma sağlamadığını anlatan birçok yazı yayınladık. Geçen haftalarda yayınladığımız “Covid-19’un Hava Yoluyla Bulaştığı İspatlandı!” isimli makalemizde, virüslerin hava yolu ile de bulaştığının kanıtlandığını yayınladık.

Makalede geçen “Başlangıçta SARS-CoV-2'nin havadan bulaşmasının olası olmadığı düşünülüyordu, ancak artan kanıtlar, enfektif mikro damlacıkların havada asılı kalacak kadar küçük olduğunu ve kişileri enfekte bir kişiden 2 metrenin ötesindeki mesafelerde dahi maruziyete sebep olabileceğini vurguladı. Bu bilgi, doğrudan veya dolaylı temas halinde olmayan kişilerde dahi vakaların yayılması çalışmaları tarafından destekleniyor, bu da bulaş yolları içerisinde havadan bulaşmanın en olası yol olduğunu göstermektedir.” kısmı, araştırmanın başlangıç düşüncesiydi. Araştırma sonucu virüsün hava yoluyla da bulaştığı ispatlandı.


Novaerus hava dezenfektanı, havadaki insan sağlığına zararlı olan tüm virüs ve bakterileri yok eder. Filtreli olan dezenfeksiyon cihazlarının aksine Novaerus, hücrelerin DNA’larını zedeleyerek onları ölüme terk eder. Filtreli cihazlarda hücreler filtreye tutunur ve tekrar tekrar yaşama fırsatı bulur.

Hava dezenfektanı kullanmanız sizi ve sevdiklerinizi virüse karşı korumaya yardımcı olur. Novaerus ise sizi ve sevdiklerinizi virüse karşı korur!

13 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör