Neden Novaerus Tercih Etmeliyim?

Hava temizleme cihazları pazarında bulunan ürünlerin %78’i filtrelidir. Bu filtrelerin içeriği her ne olursa olsun, cihazın çalışma prensibi zararlı bakteri ve mikropları o filtreye hapsetmektir. Filtre temizliklerinde ise bu bakteri ve mikroplar tekrar yaşama alanı kazanmaya çalışır. Bir diğer temizleme cihazı da ozon gazı salınımı yapan cihazlardır. Ozon, çiçekler hariç tüm canlılar için sakıncalıdır. Özellikle insanlar ve hayvanlar için çok ciddi rahatsızlıklara yol açabilir. Bu nedenledir ki insan ve hayvanların olduğu alanlarda ozon makineleri çalıştırılamaz.


Novaerus, ortamdaki bakteri ve virüsleri içerisinde tutmaz. Novaerus ekibi tarafından geliştirilen NanoStrike, havadaki zararlı mikroorganizmaları öldürmek ve devre dışı bırakmak için atmosferik bir plazma deşarjı kullanır. NanoStrike soğuk plazma teknolojisi kullanır. DNA bozumu yaparak ortamdaki virüsleri öldürür. Hava temizleme cihazları alanında, Koronavirüs ile ilgili çalışmaya sahip olan tek cihazdır.Soğuk plazma bazlı Nano teknolojimiz sayesinde NanoStrike plazma bobinleri; virüsler, bakteriler ve mantarlar gibi havadaki patojenleri hızla yok etmeye çalışan, eşzamanlı birden fazla etkisizleştirme işleminden oluşan ölümcül bir darbe oluşturur. Hava bobinler üzerinden akarken, mikroorganizmalar deşarjın yan ürünlerinin aksine doğrudan plazma deşarjına maruz kalır. NanoStrike patojene saldırır, hücre duvarını deler. Hücre duvarında bulunan DNA ve protein tahrip edilir. Osmotik basınca bağlı olarak hücre patlar.


Çalışma ortamınızı NanoStrike teknolojiye sahip, ultra düşük enerjili, patentli Novaerus hava temizleme cihazı ile daha güvenli hale getirip, en ideal ortamı sağlayın ve bu ideal ortamı koruyun.

21 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör