Novaerus™ Yaşam Alanınızı Nasıl Koruyor?

Virüs ve bakteriler hayatın her alanında bulunur. Evde, ofiste, otellerde ve açık alanlarda da dahil olmak üzere yaşanılan her alanda virüs ve bakterilerle karşı karşıyayız. Bakterileri ve virüsleri yok etmek için birçok cihaz bulunmaktadır.


Novaerus, havada bulunan ve insan sağlığına zararlı olan mikroorganizmaları öldürmek ve devre dışı bırakmak için atmosferik bir plazma deşarjı kullanır. Novaerus, Nano Strkie teknolojisi ile çalışan ve virüsler için %100 etkili olan bir cihazdır. Nano Strike teknolojisinin çalışma prensibinde soğuk plazma teknolojisi kullanılır. Soğuk plazma teknolojisi ile Novaerus, DNA bozumu yaparak ortamdaki virüsleri öldürür. Novaerus tüm hava temizleme cihazları alanında, Koronavirüs ile ilgili çalışmaya sahip olan tek cihazdır.

Hava temizleme cihazı olarak piyasada bulunan filtreli cihazların aksine plazma teknolojisi sayesinde hücreler muhafaza edilmez ve dolayısıyla hücrenin bir kez daha bulaşıcı olarak yaşayabilir hale gelmesi engellenir. Plazma teknolojisine sahip Novaerus, ultra düşük enerji kullanır. Ortamdaki virüsleri ve bakterileri yok etmede %100 etkili olduğu yapılan testler ile kanıtlanmıştır.


Novaerus hava dezenfektan cihazı, havada bulunan ve insan sağlığına zararlı olan tüm virüs ve bakterileri yok eder. Filtreli olan dezenfeksiyon cihazlarının aksine Novaerus, hücrelerin DNA’larını zedeleyerek virüsleri öldürür. Hava dezenfektanı kullanmanız sizi ve sevdiklerinizi virüslere karşı korumaya yardımcı olur. Novaerus ise sizi ve sevdiklerinizi virüse karşı korur!

5 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör