Ofisler için Hava Dezenfektan Makinesinin Önemi

Ofisler, birçok kişi ile etkileşim halinde bulunulan çalışma ortamlarıdır. İş yoğunluğuna bağlı olmak üzere, ofis ziyaretlerinde bulunan insan çeşitliliği ve belirli dış etmenler sebebiyle; hava yolu ile insan sağlığına zarar verebilecek olan mikro organizmaların, ofislerde bulunma ihtimali oldukça yüksektir. Bu dış etmenler klima gibi havalandırma cihazları kaynaklı ise, mikro bakteriyel salınımlar kronikleşebilmektedir. Bu sebeple mikro bakteriyel sterilizasyonu yapılmayan ofisler, çalışan sağlığı ve ziyaret eden insan sağlığı için temel bir sorun kaynağı haline gelir. Sağlık sorunu oluşturabilecek bu risklerini azaltmak için, bütün virüs ve bakterileri yok etme potansiyeline sahip olan antibakteriyel hava temizleme sistemi plazma teknolojisi ile ortamın havasının sürekli olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Ofislerde hem çalışan sağlığı hem de gelen ziyaretçilerin sağlığı için, hava akışının sağlıklı olması oldukça önemlidir. Hava akışını temizlediği laboratuvar testleri ile kanıtlanmış Novaerus kullanımı sayesinde tüm ofisin dezenfeksiyonu sağlanır. Plazma teknolojili hava temizleme cihazı, diğer dezenfeksiyon yöntemlerine nazaran hiçbir kalıntı bırakmaz ve en etkili hava temizleme yöntemidir.


Hava dolaşımını sağlayan araçların düzenli olarak gerçekleştirilen dezenfeksiyonu, kronik sebeplerin giderilmesi açısından da oldukça önem taşır. Novaerus plazma teknolojisi ile klima ve havalandırmaların dezenfeksiyonunu da sağlamak mümkündür. Kronik ve bulaşıcı hastalıkların önüne geçme konusunda yardımcı olduğu gibi, hava kalitesi ölçüm cihazı sayesinde ortamdaki oksijen oranını hesaplayarak dengeli bir şekilde yükseltmesiyle daha yaşanabilir bir alan sağlamaktadır.

1 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör