Okullar ve Anaokulları için Hava Dezenfektan Makinesinin Önemi

Ebeveynliğini üstlendiğimiz çocuklarımızın sağlıklarına kendi sağlığımızdan daha fazla önem veririz. Onların sağlıklı olması için birçok alanda uygulanan hijyen kurallarına da önem verilmelidir. Çocukların bilgili ve kültürlü olması için özenle seçilen okullar kadar, hijyen kurallarına uyup uymadıklarına da dikkat edilmelidir. Tercih edilen eğitim alanlarının steril olması, olası bir salgın durumunda çocuğunuzun sağlığını korumasına yardımcı olacak birincil etkendir.


Toplu yaşam alanlarının başlıca sorunu olduğu gibi eğitim alanlarının sorunu da yoğun kullanım, kişi sayısının fazlalığı nedeniyle sterilizasyon ve kötü koku problemleridir. Soğuk algınlığı, grip, boğaz iltihabı, suçiçeği, kızamık, kabakulak gibi hastalıklar hava teması ile çocuklarınıza bulaşabilir. Dolayısıyla çocukların bulunduğu ortamların hava temizliği, ortam temizliği oldukça yüksek önem taşır. Laboratuvar ortamında kanıtlanmış, en etkili hava temizleme yöntemi plazma teknolojisi ile hava temizlemede, hava yolu ile bulaşabilecek birçok hastalığın önüne geçebilir. Plazma teknolojisine sahip Novaerus, virüs-bakteri temizliğinin yanı sıra ortamdaki kötü kokuları da giderecektir.

Plazma teknolojili hava temizleme cihazının okul ve anaokulları için kullanım alanları ise öncelikle soyunma odaları, sınıflar, yemekhaneler, özellikle anaokulları için oyuncaklar, ayakkabılıklar, tuvalet ve lavabolar, koridorlar, öğretmenlerin bulunduğu odalar olarak nitelendirilebilir.


Novaerus olarak sizlere tavsiyemiz, çocuklarınızı bir okula yazdırırken mutlaka dezenfekte yöntemlerini öğrenmenizdir. Bir ebeveyn veya okul/anaokulu sahibi olmanız fark etmeksizin; en yüksek etkili hava temizleme cihazı, plazma teknolojisi ile her yerin dezenfekte edildiğinden emin olmalısınız. Novaerus, ozon gibi insan sağlığına zarar verebilen gaz içermediği için, ortamda insanlar bulunurken çalıştırılmasında sakınca yoktur. Herhangi bir kalıntı bırakmadığı için çocuklarınız için de son derece güvenlidir.

5 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör