Onlarca Virüs ve Bakteri Üzerinde Klinik Deney!

Novaerus mükemmel teknolojisi ile içerisinde hiçbir şekilde bir filtre bulundurmayan, Nano Strike adındaki patentli bir soğuk plazma teknolojisi kullanan hava dezenfektan cihazıdır.


Nano Strike, Novaerus’un uzman ekibi tarafından geliştirilen, Novaerus taşınabilir hava dezenfeksiyon cihazlarının temelinde güç aldığı en temel patentli teknolojidir. Nano Strike teknolojisi sayesinde Novaerus, ortam havasındaki mikro-organizmalarda DNA bozumu gerçekleştirir ve dolayısıyla ortamdaki tüm havanın dezenfeksiyonu sağlanmış olur.

Uzman bilim insanları ve mühendisler tarafından geliştirilen Novaerus, sahip olduğu teknolojiyi kanıtlamak için Sars-Cov-2 dahil olmak üzere birçok virüs ve bakteri üzerinde klinik deney yapmıştır.


Güncel araştırmanın amacı Noverus’un, Cov-19’a sebep olan virüs SARS-CoV-2 için bir vekil olan aerosolize MS2 bakteriyofajını azaltmadaki etkinliğini değerlendirmekti. MS2 bakteriyofajı, Novaerus bulunan 16m3, sızdırmaz çevresel biyoaerosol odasına aerosol haline getirildi.


Noverus’un virüs üzerindeki etkisi 0., 15. Ve 30. Dakikalar olmak üzere ölçüldü ve Noverus'un MS2 bakteriyofajını 15 dakika içinde% 99.99 azalttığı görüldü!


Novaerus’un yapılan tüm test ve deney sonuçlarını görmek için https://www.novaerus.com/research/1441 linkine tıklayabilirsiniz.

4 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör