Ortamı Havalandırmak Ne Kadar Etkili?

Hava temizleme cihazları ile ilgili bilgileri gördüğünde “Bunlara gerek yok, ben her gün evimi/ofisimi havalandırıyorum.” diyenler ve “Gerçekten bulunduğum ortamı havalandırmak işe yarar mı?” diye düşünenler için bulunulan ortamı havalandırmanın ne kadar etkili olduğunu tartışacağız.


Tüm dünyada pandemi olarak ilan edilen Covid-19 da dahil olmak üzere, hiçbir virüs ortam havalandırmasıyla yok olmaz/dönüşüme uğramaz. Evdeki, ofisteki, hastanedeki veya herhangi bir yerdeki camları açarak sadece hava sirkülasyonunun oluşmasını sağlar, içerideki oksijen temasının artmasına yardımcı oluşunuz.

Ortamı havalandırmak hiçbir virüste etkili olmayacağı gibi, dışarıdan gelen havada da virüsün bulunmadığının bir garantisi yok! Biliyorsunuz ki Covid-19’un hava yoluyla bulaştığı ispatlandı. Konuyla ilgili bilgilendirici makaleyi okumak için https://www.novaerusturkiye.com/post/covid-19-un-hava-yoluyla-bulastigi-ispatlandi linkine tıklayabilirsiniz.


Ortamı havalandırmak amacıyla açtığınız cam veya kapılar aracılığıyla, bulunduğunuz ortama herhangi bir virüs ya da mikrop girebilir. Dolayısıyla virüs, mite ve bakteri gibi gözle göremediğimiz canlılardan uzak kalabilmenin en etkili yolu gerçek bir hava dezenfeksiyon cihazı edinmektir. Novaerus’un Covid-19 ve Sars üzerinde %99.9’a kadar etkili olduğu kanıtlandı. Siz de yaşadığınız ortam için Novaerus edinerek hem kendinizi hem de sevdiklerinizi olası bir hastalığa karşı koruyabilir, güvenle ve sağlıkla yaşayabilirsiniz.

1 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör