Virüs ve Bakteriler üzerinde %100 Çözüm!

Virüs ve bakteriler hayatın her alanında bulunur. Evde, ofiste, otellerde ve açık alanlar dahil olmak üzere her alanda virüs ve bakterilerle karşı karşıyayız. Bakterileri ve virüsleri yok etmek için birçok cihaz bulunmaktadır. Bunlar ozon cihazları, filtreli cihazlar (hepa filtre, turbo filtre, elyaf filtre…), filtresiz/plazma teknolojili cihazlar olmak üzere ayrılır.

Filtreli/hepa filtreli cihazlarda bakteri ve mikroplar tekrar yaşama alanı kazanmaya çalışır. Bunun nedeni, cihazların bakterileri öldürmemesi, filtreye mahkum etmesidir. Yani bu cihazlarda ortamdaki bakterileri yok etmiş değil, filtreye hapsetmiş olursunuz. Filtre temizliği esnasında ise yeniden yaşama alanı kazanmaları oldukça yüksek ihtimal olur. Bir diğer temizleme cihazı, ozon gazı salınımı yapan ozon jeneratörleridir. Ozon gazı ile ortam temizliği yapan ozon jeneratörlerinin en büyük uyarısı etrafta canlı varken çalıştırılmamasıdır. Bu da demek oluyor ki, sizler ortamda dururken ürün çalıştırılamaz, ancak ortamda kimse yokken çalıştırılabilir. Kullanışlı olmaması bir yana, özellikle çocuklar ve hayvanlar için çok ciddi rahatsızlıklara yol açabilmektedir.


Plazma teknolojisi ise, bakteri ve virüslerin DNA’larını bozunuma uğratarak ortadan kaldırır. Plazma teknolojisi sayesinde hücreler muhafaza edilmez ve dolayısıyla hücrenin bir kez daha bulaşıcı olarak yaşayabilir hale gelmesini engeller. Plazma teknolojisine sahip Novaerus, ultra düşük enerji kullanır. Ortamdaki virüsleri ve bakterileri yok etmede %100 etkilidir.

3 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör