Yaşlı Bakım Evleri için Hava Dezenfektan Makinesinin Önemi

Plazma teknolojili hava dezenfektan makineleri, yaşlı bakım evlerinde de rahat kullanımı düşünülerek tasarlanan yeni nesil güçlü, sağlıklı dezenfektanlardır. Bakım evinde yaşayan bireyler ve bakım evi çalışanlarının tamamen steril ortamda bulunmaları, onların sağlığı için fazlasıyla önem taşır.


Yaşlı bakım evlerinin sıklıkla tercih ettiği Novaerus plazma teknolojili hava dezenfektan makineleri, birçok büyük hastanede de sterilizasyon için kullanılmaktadır. Novaerus, düşük enerjili plazma teknolojisi sayesinde tüm ortamın dezenfeksiyonu sağlar. Ozon gazı gibi insan sağlığına zararı olmadığı için insan bulunan ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Kimyasalsız hava temizleyici olması nedeniyle diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre hiçbir kalıntı bırakmaz ve çok daha yüksek etkilidir.

Antibakteriyel hava temizleme sistemi Novaerus ile dezenfeksiyon; hastalık bulaşma riskini en aza indirir, çalıştığı süre sonucunda hiçbir kimyasal sarfiyat olmaksızın bu işlemi gerçekleştirir ve hem yaşlılar hem de yaşlı bakım evinde çalışan görevliler için daha güvenli bir ortam sunar. Dezenfeksiyon ve sterilizasyonda en etkili dezenfektan olduğu için yaşlı bakım merkezlerinde plazma teknolojili Novaerus kullanılmaktadır.


Bakterileri ve koronavirüs dahil olmak üzere virüsleri tahribata uğratan bu sistemin yaşlı bakım evlerinde uygulanması, özellikle ortam havası ve o havaya temas eden nesneler için oldukça önemlidir. Novaerus, sağlığı olumsuz etkileyen zararlı maddeler içermez ve ortamdaki zararlı maddeleri yok ederek yaşlı sağlığını korur.

2 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör