download-6.jpg

Yaşlı Bakım Evleri

Salgın & enfeksiyon riskini azaltır

Hastalıklara karşı korunmasız yaşlılar ve hastalar arasında gerçekleşebilecek tehlikeli ve tedavisi yüksek maliyet gerektirecek salgınları önleyin

xl_Virus_Icon_GREY.png

İnfluenza ve norovirüs gibi viral salgınlara neden olan havadaki patojenleri yok eder

xl_Pollen_Icon_GREY.png

Polen, küf sporları ve toz gibi alerjenleri azaltır

xl_Odor_Icon_GREY.png

Personeli ve hasta konforunu etkileyen rahatsız edici kokuları etkisiz hale getirir

Hava Kaynaklı Patojen Ve Kirleticileri Yok Eder

Yaşlılar genç yetişkinlere göre hastalıklara karşı daha duyarlı ve savunmasızdır. Pnömoni ve alt solunum yolu enfeksiyonları, bakım evlerinde mortalitenin önde gelen nedeni olmaya devam etmektedir ve enfeksiyonların %20'si ise hava yolu ile bulaşmaktadır. Yaşlıların yaşam alanlarındaki salgınlar ve enfeksiyonlar sadece onlar için tehlikeli olmakla kalmaz, aynı zamanda personel devamsızlığı ve fazla mesai gibi durumlara sebebiyet verdiğinden maliyetlidir de.

Hava Dezenfektasyon Teknolojisi

Novaerus plazma teknolojisi oldukça güçlü etkinliğinin yanı sıra, insan sağlığına zararlı yan ürünler olmadan, özellikle çocuklar, yaşlılar ve hastaların kullanımı için ideal ve güvenlidir. Novaerus taşınabilir üniteleri kullanım kolaylığının yanında oldukça az bakım gerektirir, hızlı ve sürekli enfeksiyon kontrolü, koku ve partikül azaltmak için oldukça idealdir.

xl_Novaerus-1050.png
Noverus800900.png
xl_Novaerus-200.png

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun

Ameliyathanelerin enfekte edici salgınlardan tamamen korunduğundan emin olun. Novaerus medikal sınıf taşınabilir üniteleri tesisinizi bulaşıcı hastalık ve salgınlardan korur.

Slider5.jpg

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun.

Hastanenizin çalışma ortamını Novaerus patentli ultra düşük enerjili plazma nano strike teknolojiye sahip hava dezenfekte sistemleri ile nasıl daha güvenli hale getirip, en ideal ortamı nasıl koruyup düzenleyebileceğiniz ile ilgili bilgi edinin.