download-1.jpg

Yoğun Bakım Üniteleri

Çapraz Kontaminasyon Riskini Azaltın

Yüksek enfeksiyon riski olan yoğun bakım ünitelerinde bağışıklık yetersizliği olan hastalarınızı havada ki patojenlerden güvenle koruyun.

Düşük bağışıklığa sahip hastalarınız enfekte olmadan hava kaynaklı virüsleri yok edin.

Havadaki partikül maddelerini azaltır

Havadaki bakteri ve virüsleri DNA bozumu ile yok eder

Yoğun Bakım Ünitelerinde Hava Kaynaklı Patojenleri & Kirleticileri Yok Edin

Onkoloji ve yoğun bakım hastaları sağlık hizmetleri alanlar arasında hastalıklarının ciddiyeti nedeni ile en yüksek enfeksiyon riskine sahiptir. Yoğun bakım hastalarının uzun süren hastane kalış süreleri, kendilerinin bakımını sağlayan hasta bakıcıların birden fazla görevi yerine getiriyor olmaları ve yüksek oranda kullanılan invaziv medikal cihazlar bu riski artırmaktadır. Tüm bu faktörlere ek olarak temas edilen çevresel ve biyolojik kirleticiler ve patojenler enfeksiyon risklerini artırmaktadır.

Hava Dezenfektasyon Teknolojisi

Novaerus plazma teknolojisi oldukça güçlü etkinliğinin yanı sıra, insan sağlığına zararlı yan ürünler olmadan, özellikle çocuklar, yaşlılar ve hastaların kullanımı için ideal ve güvenlidir. Novaerus taşınabilir üniteleri kullanım kolaylığının yanında oldukça az bakım gerektirir, hızlı ve sürekli enfeksiyon kontrolü, koku ve partikül azaltmak için oldukça idealdir.

Ünitelerinizin Enfekte Edici Salgınlardan Tamamen Korunduğundan Emin Olun

Ameliyathanelerin enfekte edici salgınlardan tamamen korunduğundan emin olun. Novaerus medikal sınıf taşınabilir üniteleri tesisinizi bulaşıcı hastalık ve salgınlardan korur.

Hastaneniz

koruma altında mi?

Hastanenizin çalışma ortamını Novaerus patentli ultra düşük enerjili plazma nano strike teknolojiye sahip hava temizleme cihazı ile nasıl daha güvenli hale getirip, en ideal ortamı nasıl koruyup düzenleyebileceğiniz ile ilgili bilgi edinin.

Site

Kurumsal

Sosyal

İletişim

Partner

ozkanlarlogo.png
atalix.png
Otep.png
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

2021 © Novaerus™ Türkiye

Tasarım

Ad_Logo.png